+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Keramický  dom č. 41 Bungalov.  110,81 m2
Štandardná cenníková cena
I. stupeň: 35.371 €
II. stupeň: 52.524 €
III. stupeň: 72.337 €
Práve svojim dispozičným riešením a neprechodnými troma spálňami je tento nízkoenergetický dom vhodný pre mladé, ale rovnako tak početnejšie rodiny a rodiny s deťmi, ktoré sa rozhodli pre vlastné a pritom cenovo výhodné bývanie v rodinnom dome. Rovnako je vhodný pre partnerov, manželské páry, ako aj pre starších ľudí, ktorí majú radi priestor a oceňujú súkromie v rámci bývania. Ak hľadáte nízkoenergetický dom so zastavanou plochou okolo 110m2, potom je pre Vás SW keramický dom č.41 ideálnym riešením. Navyše pomáha chrániť Vaše zdravie aj prírodu.
3spálňový nízkoenergetický rodinný dom č.41 je klientmi vyhľadávaný a ekonomicky výhodný rodinný dom pre viacpočetnú rodinu alebo rodinu s deťmi. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí obľubujú priestor a súkromie v rámci dispozičného riešenia domu. Nízkoenergetický dom disponuje až s troma spálňami, pričom jedna z nich sa nachádza v opačnej časti domu a to aj so samostatnou kúpeľňou. Znamená to, že deti môžu mať svoje samostatné izby a súkromie, rovnako tak rodičia, prípadne niektorá zo spálni môže vhodne poslúžiť aj ako izba pre hostí. Jednotlivé izby sú neprechodné a preto aj návštevy prechádzajú do priestrannej obývačky s kuchyňou priamo chodbou a každý má tak zachované svoje súkromie.

 
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413