Bytovka, alebo Zdravý domov Pt, 28.01.2022, 06:50 Fotovoltaika |Tepelné čerpadlo Kotly na pelety |         Logged in as Guest | RSS
Site menu


Kachle vodne, akciová ponuka
09.01.2022, 16:53

Kachle na pelety s vymenníkom

Kompaktné rozmery predurčujú tieto krbové kachle pre kúrenie rodinných domov a bytov. Napriek malým rozmerom obsahujú všetko čo treba pre kúrenie a je možné ich napojiť priamo na centrálne kúrenie. Atraktívny dizajn a možnosť voliť rôzne farby vám umožnia si inštalovať kachle do obývacej miestnosti.Kompaktné rozmery predurčujú tieto krbové kachle pre kúrenie rodinných domov a bytov. Napriek malým rozmerom obsahujú všetko čo treba pre kúrenie a je možné ich napojiť priamo na centrálne kúrenie. Atraktívny dizajn a možnosť voliť rôzne farby vám umožnia si inštalovať kachle do obývacej miestnosti.Kompaktné rozmery predurčujú tieto krbové kachle pre kúrenie rodinných domov a bytov. Napriek malým rozmerom obsahujú všetko čo treba pre kúrenie a je možné ich napojiť priamo na centrálne kúrenie. Atraktívny dizajn a možnosť voliť rôzne farby vám umožnia si inštalovať kachle do obývacej miestnosti.

Komfort a čistota

Je ideálny pre byty a pasívne domy, pretože všetok spaľovací vzduch je nasávaný priamo zvonku. Nevyžaduje ventilačné otvory a odstraňuje nepríjemné prievany, ktoré prispievajú k ochladzovaniu miestnosti.

Bezpečnosť v každej miestnosti

Zabezpečujeme bezpečnosť, pretože ak by došlo k neočakávane výpadku prúdu, dym sa nedostane do miestnosti. Vzduchotesné ohnisko je hermeticky uzavreté: vstupujúci vzduch alebo vychádzajúci dym môžu vstupovať alebo vystupovať iba cez špeciálne otvory.

Hliníkový dopravný šnek

V spoločnosti Cadel neustále vyvíjame a testujeme nové riešenia, ako je napríklad nový systém posúvania peliet pomocou tlakovej hliníkovej skrutky.

Pracuje nepretržite bez zastavenia. Mení sa iba rýchlosť jeho otáčiek. Vďaka tomuto riešeniu je prevádzka kachlí Cadel ešte tichšia (nájdete v modeloch s týmto symbolom).

Peletové kachle MCZ STAR Hydromatic 12 kW patria k najpredávanejším produktom značky MCZ. Krbové kachle na pelety s Wifi pripojením a ovládaním cez aplikáciu alebo diaľkové ovládanie. Nádherný široký plameň a rýchle zapálenie vďaka keramickej sviečke. Dostupné sú vo viacerých farebných prevedeniach ale aj s horným napojením na dymov.

 Dostupné sú vo viacerých farebných prevedeniach.
Pre viac info.- kontaktujte nás.

Inštalácia a spustenie

Inštaluje naša firma alebo partner vo Vašom regióne. Zavolajte nám a pripravíme vám cenovú ponuku na dodávku kotla vrátane inštalácie a spustenia.
Kontakt

Category: Kachle na pelety s vymenníkom | Added by: iris | Tags: krby, kotol, ovladanie, automatika, vzduch, kachle, miestnosť, vodne, teplo, pelety, vykurovať, Teplovzdušné
Views: 24 | Downloads: 0 | Rating: 5.0/1
Log In

Search

Site friends

....

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Kotly na pelety
Kachle na pelety s vymenníkom
Kachle na pelety teplovzdušnéIČO : 43706754
ing. Demidov
+421940291413
zdravydom.eu@gmail.com 
zdravydom.eu©2022     

#uMenuDiv1 li {font-size:18px;}