Bytovka, alebo Zdravý domov Pt, 28.01.2022, 06:03 Fotovoltaika |Tepelné čerpadlo Kotly na pelety |         Logged in as Guest | RSS
Site menu


Kachle na pelety - AKCIA
13.01.2022, 11:26
Pec je 100% vzduchotesná, toto riešenie bolo zavedené do všetkých nových výrobkov RED. Camelia sú hermeticky uzavreté kachle, v ktorej pelety spaľuje vzduch iba zvonka, čo umožňuje úspory a dokonalý tepelný komfort v moderných domácnostiach, vrátane domov patriacich do triedy A. Vďaka novému keramickému zapaľovaču sa plameň objaví už do troch minút, je to asi 40% rýchlejšie ako v predchádzajúcich verziách a oveľa menšia spotreba energie.
Pri minimálnom výkone je možné vypnúť ventilátor teplého vzduchu, aby sa zabezpečilo maximálne ticho a plné potešenie z rozvodu tepla v miestnosti vďaka prirodzenému prúdeniu.DIAĽKOVÉ MONITOROVACIE SYSTÉMY Vďaka vhodnej aplikácii je možné kachle ovládať a programovať v interiéri aj exteriéri pomocou smartfónu alebo tabletu (vyžaduje sa príslušenstvo WiFi kompatibilné s Androidom / iOS / voliteľné). Osobitná pozornosť sa venovala modernému vonkajšiemu dizajnu kachlí na pelety. Oblý keramický obklad si môžete zvoliť v rôznych farbách podľa vášho vkusu. Ušľachtilý dizajn sa ľahko zmestí do vášho miestnosti a dodáva mu veľmi zvláštne čaro. Veľké zaoblené sklo umožňuje jasný pohľad na fascinujúci plameň.Riadiaci systém Maestro Od dnešného dňa kachle ovládate pomocou svojho smartfónu alebo tabletu. Kachle sa ovládajú pomocou aplikácie, vďaka ktorej je ich používanie intuitívnejšie a jednoduchšie ako tradičné diaľkové ovládanie. Aplikáciu stačí nainštalovať na smartphone alebo tablet, takže kachle môžete ovládať doma aj na cestách.

 
 Dostupné sú vo viacerých farebných prevedeniach.
Pre viac info.- kontaktujte nás.

Inštalácia a spustenie

Inštaluje naša firma alebo partner vo Vašom regióne. Zavolajte nám a pripravíme vám cenovú ponuku na dodávku kotla vrátane inštalácie a spustenia.
Kontakt

 
Category: Kachle na pelety teplovzdušné | Added by: iris | Tags: vykurovať, pelety, automatika, kotol, ovladanie, vodne, Teplovzdušné, krby, kachle, vzduch, teplo, miestnosť
Views: 19 | Downloads: 0 | Rating: 0.0/0
Log In

Search

Site friends

....

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Kotly na pelety
Kachle na pelety s vymenníkom
Kachle na pelety teplovzdušnéIČO : 43706754
ing. Demidov
+421940291413
zdravydom.eu@gmail.com 
zdravydom.eu©2022     

#uMenuDiv1 li {font-size:18px;}