+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2019 » Február » 15 » Cenová ponuka domu s podlahovou plochou I. NP domu 80 m2, II. NP domu 80m2
13:44
Cenová ponuka domu s podlahovou plochou I. NP domu 80 m2, II. NP domu 80m2
Stavba dvoj podlažného rodinného domu 160m2 – vlastný projekt
Dom je v prevedení našim progresívnym systémom z keramického kompozitu.

Kvalitné keramické montované domy majú najlepšie certifikáty technických kvalít. V oblasti technicko-estetických kvalít, kde sa presnosť už pohybuje v milimetroch, popri tepelných a zvukovo izolačných vlastnostiach montované domy zaznamenali obrovský skok dopredu, pričom vo všetkých parametroch predbehli nielen klasické murované domy. Maximálna flexibilita pri plánovaní dispozície a rozsahu dodania robí našu ponuku bezkonkurenčnou.
Cena zahŕňa štandardný materiál, výrobnú projektovú dokumentáciu, sedlový typ strešnej konštrukcie (spevnený) tvorený väzníkmi, komínové teleso, nezahŕňa projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie, stavbyvedúceho, revíznu správu komínového telesa, dopravu mimo SR, DPH. Vzhľadom k technológii výstavby montovaného domu z keramického kompozitu si vyhradzujeme právo na malé úpravy v konštrukcii, ktoré však nijakým spôsobom neovplyvnia celkovú architektúru. Pokiaľ by ste mali záujem čiastočne korigovať riešenie tohto projektu, je možné znížiť cenu, k čomu je však potrebné stretnutie s našim architektom. Doporučujeme to aj z dôvodu, že štúdia dispozície vykazuje určité nezrovnalosti.
Cena zahŕňa štandardný materiál, výrobnú projektovú dokumentáciu, sedlový typ strešnej konštrukcie (spevnený) tvorený väzníkmi,  komínové teleso, nezahŕňa projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie, stavbyvedúceho, revíznu správu komínového telesa, dopravu mimo SR, DPH. 
Vzhľadom k technológii výstavby montovaného domu z keramického kompozitu si vyhradzujeme právo na malé úpravy v konštrukcii, ktoré však nijakým spôsobom neovplyvnia celkovú architektúru.   
Pokiaľ by ste mali záujem čiastočne korigovať riešenie tohto projektu, je možné znížiť cenu, k čomu je však potrebné stretnutie s našim architektom. Doporučujeme to aj z dôvodu, že štúdia dispozície vykazuje určité nezrovnalosti.
kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 110 | pridal: iris | Kľúčové slová: teleso, projektova, SR, sedlova, dokumentácia, konštrukcia, väzník, výroba, stavbyvedúci, stavebné, Cena, DPH, štandart, komínové, doprava, povolenie, materiál, typ | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413