+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2020 » December » 7 » Cenová ponuka na stavbu domu so zastavanou plochou 193m2
12:32
Cenová ponuka na stavbu domu so zastavanou plochou 193m2
Cenová ponuka vypracovaná pre I., II. a III. stupeň vyhotovenia so zastavanou plochou domu 1.NP 158,02m 2 a 2.NP 35m2 .
 
 Keramický montovaný dom je dokonalým spojením modernej rýchlej technológie výstavby s použitím kvalitných, prírodných a pevných materiálov.  Keramický montovaný dom je dokonalým spojením modernej rýchlej technológie výstavby s použitím kvalitných, prírodných a pevných materiálov.
Materiál použitý na výrobu stien ovplyvňuje nielen cenu a životnosť domu. Jeho hlavnou úlohou je zabepečiť zdravé bývanie s čo najnižšími prevádzkovými nákladmi. Ako sa vyhnúť vlhkosti v dome a znížiť prevádzkové náklady na minimum? Prečo keramický montovaný dom vie zabezpečiť zdravé a suché bývanie aj bez použitia technológie pre nútené vetranie v dome? Je lepší difúzne otvorený - paropriepustný alebo difúzne uzavretý dom?
KLIKNI na pôdorysCena zahŕňa štandardný materiál, práce, transport, výrobnú projektovú dokumentáciu, pultový typ strešnej konštrukcie, garáž , nezahŕňa základovú dosku, zemné práce a podkladné lôžko pod základovú dosku, vyhotovenie terasy a DPH. ZDARMA Projektová dokumentácia na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu (t.j. projekt architektúry, statického posúdenia nosných dielcov, elektoinštalácia, zdravotechnika, sprievodná správa a tepelno-technické posúdenie stavby). Táto ponuka je platná 1 mesiac.
kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 49 | pridal: iris | Kľúčové slová: keramicke domy, rodinny, stavba, pozemok, ceramichouses, vybavenie, ponuka, DOM, Cena, M2, výstavba | hodnotenie: 5.0/1
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413