+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2019 » Február » 18 » Cenová ponuka stavby domu 10B Orfeus so zastavanou plochou 142,21m2
12:07
Cenová ponuka stavby domu 10B Orfeus so zastavanou plochou 142,21m2
Stavba domu 10B-Orfeus so zastavanou plochou domu 142,21 m2
Dom je v prevedení našim progresívnym systémom z keramického kompozitu.
Dom má neobývateľné podkrovie, ktoré je možné využiť ako ďalší skladovací priestor. Denná časť voľne nadväzuje na vonkajšiu terasu so samostatnými vchodmi.Nočná časť objektu je samostatná s komfortne zariadeným sociálnym zariadením.
Súčasťou dispozície domu je dostatočne priestranná vstavaná garáž. Z hľadiska umiestnenia je tento objekt vhodný na rovinatý prípadne mierne svahovitý terén s dostatočnou šírkou stredne veľké stavebné parcely.

Cena zahŕňa štandardný materiál, práce, transport, výrobnú projektovú dokumentáciu, sedlový typ strešnej konštrukcie, základovú dosku realizovanú systémom RRFS vrátane tepelnej izolácie a hydroizolácie, nezahŕňa zhotovenie terasy a  DPH.
 ZDARMA Projektová dokumentácia na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu (t.j. projekt architektúry, statického posúdenia nosných dielcov, elektoinštalácia, zdravotechnika, sprievodná správa a tepelno-technické posúdenie stavby).
 Pri osobnom stretnutí s pánom konateľom alebo pánom architektom je možné diskutovať o podmienkach zníženia celkovej ceny. Cenová ponuka sa môže zmeniť po upresnení technických parametrov.
Táto ponuka je platná 1 mesiac. 
kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 171 | pridal: iris | Kľúčové slová: systém, izolácie, práce, projekt, strešna, dosku, Transport, RRFS, sedlový, terasa, typ, výroba, DPH, Cena, konštrukcie, HYDRO, dokumentácia, tepelne, základ, materiál | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413