+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2019 » Február » 19 » Cenová ponuka stavby domu so zastavanou plochou 117,5m2
14:41
Cenová ponuka stavby domu so zastavanou plochou 117,5m2
Stavba domu so zastavanou plochou domu 117,5 m2
Dom je v prevedení našim progresívnym systémom z keramického kompozitu.
Technická expanzia stimuluje vytváranie nových konštrukčných systémov s použitím nových materiálov. Aplikácia výlučne prírodných komponentov ako v našom prípade, prináša úspešný citeľný návrat k tradíciám (znamená novú generáciu ľahkých keramických domov).
Tento výrobok je nízkoenergetický a súčasne nízkonákladový a rýchlo realizovatelný. Spĺňa najprísnejšie normy EU a požiadavky svetových trhov.
Cena zahŕňa štandardný materiál, práce, transport, výrobnú projektovú dokumentáciu, pultový typ strešnej konštukcie, odizolovanú základovú dosku vrátane hydroizolácie a tepelnej izolácie, nezahŕňa, zemné práce a podkladné lôžko pod základovú dosku a DPH.
ZDARMA Projektová dokumentácia na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu (t.j. projekt architektúry, statického posúdenia nosných dielcov, elektoinštalácia, zdravotechnika, sprievodná správa a tepelno-technické posúdenie stavby).
Výsledná cena nie je záväzná a je možné ju znížiť na osobnom stretnutí s pánom architektom alebo pánom konateľom našej spoločnosti, ktorí Vám poskytnú podnety pre zníženie ceny.
Táto ponuka je platná 1 mesiac.
kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 115 | pridal: iris | Kľúčové slová: povolenie, pultova, Transport, doska, konštukcia, dokumentácia, stavebné, izolácia, hydroizolácia, Cena, tepelna, materiál, architek, výroba, strešna, lôžko, projekt, základova, odizolovanazákladova, podkladné, zdarma, práce, DPH | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413