+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2019 » Február » 15 » Cenová ponuka vypracovaná pre I., II. a III.stupeň vyhotovenia so zastavanou plochou domu 135,29 m2
12:07
Cenová ponuka vypracovaná pre I., II. a III.stupeň vyhotovenia so zastavanou plochou domu 135,29 m2
Stavba domu so zastavanou plochou domu 135,29 m2
Dom je v prevedení našim progresívnym systémom z keramického kompozitu.
Ekologický, ekonomicky výhodný a energeticky efektívny progresívny systém SW 3E nám zaručuje úspech na trhu. Výsledky našej práce možno vidieť vo viacerých krajinách EU a zámorí.
Použitie silikátových materiálov prináša nielen prakticky neobmedzenú životnosť stavby ale výlučne prírodné materiály majú ekologický charakter a sú úplne recyklovateľné. Navyše výhodou je aj to, že vnútorná konštrukcia obvodových stien keramického domu eliminuje vplyv elektromagnetického žiarenia z exteriéru.
ZDARMA Projektová dokumentácia na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu (t.j. projekt architektúry, statického posúdenia nosných dielcov, elektoinštalácia, zdravotechnika, sprievodná správa a tepelno-technické posúdenie stavby).
Cena zahŕňa štandardný materiál, práce, transport, výrobnú projektovú dokumentáciu, valbový typ strešnej konštrukcie, nezahŕňa zhotovenie terasy a  DPH.
Podmienkou pripravenosti je odizolovaná základová doska realizovaná systémom RRFS.
ZDARMA Projektová dokumentácia na stavebné povolenie   v štandardnom rozsahu (t.j. projekt architektúry, statického posúdenia nosných dielcov, elektoinštalácia, zdravotechnika, sprievodná správa a tepelno-technické posúdenie stavby).
 Pri osobnom stretnutí s pánom konateľom alebo pánom architektom je možné diskutovať o znížení celkovej ceny. Cenová ponuka sa môže zmeniť po upresnení technických parametrov a prekreslením rodinného domu na náš konštrukčný systém.

 
kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 45 | pridal: iris | Kľúčové slová: strešne, výroba, štandard, materiál, DPH, projekt, terasa, Transport, zhotovenie, valbova, Cena, typ, dokumentácia, konštrukci, práce | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413