+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2019 » Február » 7 » Stavba rodinného domu 31 D2, 116,64 m2 - predbežná cenová ponuka
13:07
Stavba rodinného domu 31 D2, 116,64 m2 - predbežná cenová ponuka
Na základe informácií, ktoré ste nám poskytli Vám predkladáme predbežnú cenovú ponuku pre rodinný dom 31 D2 v štandardnej zľave. Rodinný dom je v prevedení našim progresívnym systémom z keramického kompozitu.  
Cenová ponuka vypracovaná pre I., II. a III. stupeň vyhotovenia so zastavanou plochou domu 116,64 m2

Dom menšej veľkostnej kategórie, bez podpivničenia, plne uspokojí nároky na bývanie 4 - 5 člennej rodiny. Vzhľadom k vonkajším rozmerom je možné dom osadiť na úzke stavebné parcely.
Konštrukčný stavebný systém sa skladá z ľahkých stenových celokeramických prefabrikátov. 100% prírodný, netoxický materiál na báze nekovových materiálov.
Cena zahŕňa štandardný materiál, práce, transport, výrobnú projektovú dokumentáciu, projektovú dokumentáciu na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu ZDARMA (t.j. zdravotechnika, elektro, architektúra, statické posúdenie stenových dielcov, sprievodná technická správa, tepelno technické posúdenie stavby) a pultovýtýp strešnej konštrukcie, samostatné WC.
Jednou z možných výhod je ponuka na zníženie dane a to vykonaním montážnych prác na základe podružnej zmluvy, ktorú zabezpečujeme prostredníctvom niektorej zo spoločností, ktoré nie sú platcami DPH.
Z tohto dôvodu nepočítajte s prirážkou daní viac ako 10%.
Pri osobnom stretnutí s pánom konateľom alebo pánom architektom spoločnosti je možné diskutovať o znížení celkovej ceny, najmä z dôvodu určitých úprav.
kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 36 | pridal: iris | Kľúčové slová: práce, Elektro, výrobu, stavebné, statické, posúdenie, projekt, materiál, Cena, povolenie, zdarma, Transport, zdravotechnika, architektúra | hodnotenie: 5.0/1
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413