+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2017 » Maj » 22 » Zatepľovací materiál na Váš DOM ZADARMO.
09:07
Zatepľovací materiál na Váš DOM ZADARMO.

Celý Január a Február tohto roka sme rozdávali keramické garáže. V mesiaci Marec a Apríl sme Vám pribalili komplet strešnú krytinu a zvodový systém. V mesiaci MÁJ a JÚN sa môžete tešiť na minerálny zatepľovací materiál ku každej holostavbe ZADARMO!
Od dnešného dňa Vám naša spoločnosť nielenže ako jediná postaví keramický ekologický a nízkoenergetický dom vyrobený na Slovensku, ale k holostavbe získate aj minerálnu vlnu na dozateplenie obvodových stien Vášho domu zadarmo! Základnú vrstvu zateplenia získate už pri výrobe domu a je dovezená ako integrálna súčasť našich dvojzložkových obvodových stien.
Dom si môžete vybrať z nášho online katalógu keramických domov alebo nám pošlite Váš návrh. Kolegovia na oddelení projekcie Vám bezplatne spravia úpravy v dispozícii alebo Vám radi vypracujú individuálne riešenie domu podľa Vašich požiadaviek. V cene máte aj projekt na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu.

Podmienkou pre získanie minerálnej vlny na dozateplenie obvodových stien je podpis zmluvy na dom so zastavanou plochou viac ako 100 m2 v období medzi 1.5.2017 a 30.6.2017 a výroba domu v našom závode do 31.8.2017. Akcia platí na minerálnu vlnu ponúkanú v rámci nášho štandardu v hrúbke 10 cm celoplošne pre obvodové steny domu – vertikálne konštrukcie. V prípade záujmu je možné doobjednať aj iný typ a hrúbku zateplenia za doplatok. Samotná realizácia zateplenia nieje predmetom akcie a je možné ju doobjednať.

kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 455 | pridal: iris | hodnotenie: 5.0/1
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413