+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2017 » November » 4 » Zimná akcia-35%
11:09
Zimná akcia-35%

Zimná akcia -35% na holo stavbu.
 Keramický montovaný dom v mimoriadnej akcii? 

Zimná akcia -35% na holostavbu.  Keramický montovaný dom v mimoriadnej akcii?
 

Chcete stavať na Jar 2018? Objednajte si dom v zimnej akcii, kedy sú zľavy bezkonkurenčne najvyššie!

  Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – SW keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho SW3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z  hlavných výhod keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, keramické domy sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Doprajte si zdravé bývanie v nízkoenergetickom ekologickom dome vyrobenom na Slovensku. Zimná zľava až do výšky 35% na holostavbu platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu. V cene máte úpravy v dispozícii a projektovú dokumentáciu na stavebné povolenie*.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu alebo odkaz na stránku, kde ste dom našli. Vybrať si môžete aj z nášho katalógu . Vypracovanie projektu domu na mieru je pre našich klientov bezplatné. Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie.

Akcia platí len na obmedzený počet domov – do naplnenia kapacity v našich výrobných závodoch! Nezmeškajte šancu a objednajte si dom, ktorý Vám postavíme za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro!

Podmienkou pre získanie zľavy je podpis zmluvy medzi 1.11.2017 a 15.12.2017 alebo do nalnenia výrobných kapacít v našom novom závode. Výška zľavy závisí od objednaného rozsahu dodania a od projektu domu. Výroba domu bude v období medzi 15.11.2017 a 28.02.2018. Ak nemáte ešte stavebné povolenie, vyrobený dom Vám radi umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby.  Samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená. Akciu nieje možné kombinovať s inými ponúkanými benefitmi a akciami.
*Akcia platí pre výstavbu na území SR, ČR, HU, AU. Pre zákazníkov mimo SR nie je v cene zahrnutá doprava a projekt na stavebné povolenie.

kategórie: Cenová ponuka | zobrazeni: 1003 | pridal: iris | Kľúčové slová: akcia, domy, HOLOSTAVBA, bungalov, keramicke, projekt, katalóg, zľava, benefit | hodnotenie: 4.0/2
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413