+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » články » Čistička vzduchu, žiadne náklady, doživotná garancia. [ Pridaj článok ]

Liečivý Náter 2 ® - INTERIÉR

Liečivý Náter 2 ® - INTERIÉR


Liečivý Náter 2 ® - INTERIÉRLiečivý Náter 2 ® - INTERIÉR je unikátny fotokatalytický nanonáter, určený pre interiér. Aplikuje sa na strop alebo steny a funguje ako čistička vzduchu. Vzduch čistí od všetkých organických škodlivín, ako napríklad rakovinotvorné látky, vírusy, baktérie, alergény, plesne a ďalšie zdravie ohrozujúce organické mikročastice. Jeho jedinečné vlastnosti boli potvrdené rôznymi nezávislými organizáciami a výskumnými ústavmi a je držiteľom rôznych certifikátovPoskytuje riešenie pre tých, ktorí chcú zdravšie ovzdušie, pevnejšie zdravie.

Proces čistenia vzduchu je aktivovaný ultrafialovým žiarením, ktoré je prirodzenou súčasťou denného a žiarivkového svetla. Unikátne zloženie náteru vytvorí po zaschnutí mikrovrstvu, na ktorej povrchu sa sústredia fotoaktívne nanočastice TiO2 (oxidu titaničitého). Na povrchu vrstvy prebieha fotoakatalýza, vďaka ktorej Liečivý Náter® rozkladá všetky organické mikročastice na molekuly oxidu uhličitého a vody. Liečivý Náter je produkt s patentovanou technológiou vyvinutý špeciálne pre očisťovanie vzduchu škodlivín a vírusov a ochranu povrchu. Liečivý Náter® likviduje mikroorganizmy a smog a aktivuje samočistenie povrchu - táto kombinácia zabraňuje zelenaniu a postupnému šednutiu stien a stropov a ich erodujúcim vplyvom.
Liečivý Náter 2 ® - INTERIÉR
Čistenie vzduchu

Liečivý Náter® funguje ako čistička vzduchu, ktorá na svoju funkciu potrebuje iba denné alebo žiarivkové svetlo. To znamená, že je energetický úplne nenáročná a tým pomáha znižovať Vaše náklady. Vzduch očisťuje od pachov, dymu, vírusov a najrôznejších karcinogénov, ktoré zapríčiňujú rakovinu. Náter s obsahom TiO2, bol použitý v Taliansku, v meste Miláno, v projekte PICADA, kde dokázal z ulíc odstrániť až 60% exhalátov a škodlivín z otvoreného ovzdušia. 1m2 natretej plochy s Liečivým Náterom® dokáže za rok očistiť objem vzduchu, ako objem jedného futbalového štadióna, čo sú kilogramy a kilogramy škodlivých látok. Americkou agentúrou pre zdravie U.S. EPA je náter odporúčaný na likvidovanie vírusov vtáčej a prasacej chrípky. Liečivý Náter® dokáže výrazne pomôcť aj alergikom. Poskytuje riešenie pre tých, ktorí chcú zdravšie ovzdušie, žiť v lepších podmienkach a mať pevnejšie zdravie.


Čistí vzduch od:

Liečivý Náter dokáže behom 24 hodín odstrániť zo vzduchu miestnosti 90 % organických škodlivín !

Vírusy a ochrana zdravia

V súčasnej dobe trávia ľudia v miestnostiach až 90 % svojho času a preto je dôležité, aby aj v nich dýchali čistý a zdraviu nezávadný vzduch. Toto je však v posledných rokoch problém. Výrazne nižšia cirkulácia vzduchu v klimatizovaných budovách a prípadne jeho vedenie plastovým potrubím problém zhoršuje. Odhaduje sa, že až 30 % klimatizovaných bodov trpí tzv. syndrómom nezdravých budov. Liečivý Náter je ideálny produkt pre alergikov, astmatikov a ľudí, ktorí často trpia chorobami vírusového alebo bakteriálneho pôvodu.
Liečivý Náter jednoznačne ocenia firmy. Aplikovanie nanonáteru v kancelárskych priestoroch znižuje náklady na klimatizáciu a očisťovanie vzduchu a zároveň výrazne znižuje fluktuáciu zamestnancov. V zdravotníckych zariadeniach náter odstráni odstrašujúci 'nemocničný' zápach a zlepší ovzdušie, ktoré dýchajú ako pacienti, tak zdravotnícky personál. Akékoľvek riziko šírenia nákazy vzduchom je maximálne obmedzené.
Vo všeobecnosti je Liečivý Náter vhodný na miesta, kde je koncentrácia ľudí vyššia. Napríklad, školy, letiská, autobusové a železničné stanice, banky a podobne.

Cigaretový dym a živočíšny zápach

V kaviarňach alebo reštauráciách je dnes cigaretový dym bežným javom, no zároveň problémom. Majitelia týchto zariadení vynakladajú veľké peniaze na klimatizáciu. Jednak je to jednorázovo vysoká investícia a zároveň si klimatizácia vyžaduje veľa elektrickej energie a tým zvyšuje majiteľom ich prevádzkové náklady. Následne, kvôli ušetreniu peňazí sa klimatizácia vypína, čo ma zase negatívny vplyv na zákazníkov, ktorí sú nefajčiari, resp. im cigaretový dym prekáža . To môže fajčiarskym kaviarňam odohnať nefajčiarskych zákazníkov a znížiť ziskovosť. Liečivý Náter nevyžaduje vysokú vstupnú investíciu a žiadne náklady na prevádzku. Preto je ideálnym riešením pre tento účel.


Popis k videu: Ukážka odstraňovania dymu, v ľavej komore je Liečivý Náter, v pravej nie.

Ak chováte doma domáce zviera, tak ho je určite vo vnútri cítiť. Zväčša v celom interiéri je cítiť pach po jeho prítomnosti. Liečivý Náter rozkladá akýkoľvek živočíšny zápach, rovnako zápach močoviny. Už sa nebudete musieť hanbiť, keď k Vám príde návšteva.

Liečivý Náter 2 ® - INTERIÉRPopis: Škodlivé častice sú pri dopade na ošetrenú plochu rozložené pri fotokatalýze, ktorá napodobňuje fotosyntézu chlorofylu stromov a absorbuje a premieňa mikroorganizmy a znečisťujúce látky na neškodné molekuly oxidu uhličitého a vody.


Ochrana povrchov

Liečivý Náter 2 ® - INTERIÉRLiečivý Náter 2 ® - INTERIÉR
Vďaka najnovšiemu výskumu z oblasti nanotechnológií ochráni Liečivý Náter® Váš majetok pred plesňami, riasami, starnutím povrchu, zanesením špinou z ovzdušia a súčasne 3 x predĺži životnosť podkladových farieb. Ak máte malé deti, ktoré radi kreslia fixkami po stene, tak nanonáter Vám pomože. S pomocou denného svetla alebo umelého osvetlenia kresby Vašich detí zo stien zmiznú. Nanonáter ich rozloží.
 

V rámci ochrany povrchov:

 • vytvára samočistiace povrchy s dlhodobým čerstvým vzhľadom
 • spomaľuje starnutie povrchu, na ktorý bol aplikovaný
 • antigrafitti efekt
 • čistiace a ochranné účinky LN sú vysoké a dlhodobé
 • funkcia výrobku je založená na čisto fyzikálnych účinkoch a je celý bez chemických prípravkov alebo rozpúšťadiel
 • zabraňuje rastu zelených rias, plesní a iných mikroorganizmov neinvazívnou formou na povrchoch

Fyzické a úžitkové vlastnosti
Liečivý Náter® nie je farba, je to funkčný náter, s jemnou belobou, v závislosti od aplikovaných vrstiev. Je možné ho aplikovať už na existujúci náter alebo omietku, farba pôvodného za zosvetlí o približne jeden stupeň. Je paropriepustný. Liečivý Náter® je až 25 x účinnejší, vďaka svojej suspenzii, než fotokatalytické farby na silikátovej, silikónovej alebo akrylovej báze, lebo štruktúra pojiva neblokuje aktívny povrch TiO2 a umožňuje jeho výborný kontakt so škodlivými látkami a ich rýchle odbúravanie. Liečivný Náter likviduje škodliviny a vytvára zdravé prostredie. Pre človeka ani pre zvieratá nie je pri dotyku (ani náhodnom požití) nijak nebezpečný.

Nanášanie a údržba
Liečivý Náter je vodou riediteľná suspenzia, ekologicky priaznivá a neobsahuje žiadne organické rozpúšťadlá. Nanásanie: striekaním, valčekom, štetcom. Aktívny povrch nanonáteru nevyžaduje údržbu. Pre zaistenie funkčnosti je potrebné iba denné svetlo alebo umelé.

Využitie

 • pre všetky interiéry (domácnosti, kuchyne, fajčiarne a podobne)
 • pre miesta, s vyššou koncentráciou ľudí ( štadióny, stanice a t.d.)
 • kaviarne - rozkladá cigaretový dym
 • toalety - rozkladá pach močoviny
 • kuchyne - vyššia účinnosť ako digestor
 • na vytváranie sterilného a sanitárneho prostredia (nemocnice, liečebné ústavy)
 • kvetinárstva - vzduch zbavuje ethylénu, ktorý dáva rastlinám signál, že majú starnúť - zvädnúť
 • pivničné priestory - zbavuje ich plesní
 • steny - antigrafitti efekt


Zdroj: http://zdravydom.eu
kategórie: Čistička vzduchu, žiadne náklady, doživotná garancia. | pridal: iris (07.10.2011)
zobrazeni: 2126 | Komentáre: 1 | Kľúčové slová: zápachy, vírusy, dym, emisií, antigrafitti, exhaláty, mikroorganizmy, cigaretový, plesne, alergény | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 1
0   Spam
1 Janae   (03.12.2011 06:11)
Real brain power on dspilay. Thanks for that answer!

Ulož
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413