+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » články » Mediálne správy » Keramické domy [ Pridaj článok ]

Zimná akcia a zľava na holostavbu až do výšky -20%

Zimná akcia na dom A0 – dom s takmer nulovou potrebou energie

 
Zimná akcia 2020
 
Plánujete v roku 2021 výstavbu domu? Viete čo je potrebné splniť pre dosiahnutie normy A0? Ako bez zvýšených nákladov na výstavbu postavíte nový rodinný dom s takmer nulovou potrebou energie? Výnimočné vlastnosti keramického montovaného domu Vám to uľahčia a so zimnou akciou ušetríte aj pri výstavbe.
Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj výnimočné ceny a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z hlavných výhod keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom montovanom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, keramické domy vyrobené na Slovensku, sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!
Všetky projekty keramických montovaných domov »
                                                                                                

Doprajte si zdravé bývanie vo výnimočnom dome za najlepšie ceny na trhu. Zimná akcia a zľava na holostavbu až do výšky -20% platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu. V prípade podpisu zmluvy ešte tento rok, môžete získať až 25% zľavu na holostavbu.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu. Dom si môžete vybrať aj z nášho katalógu. V cene máte vypracovanie projektu domu na mieru a projekt na stavebné povolenie! Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie. Do emailu nezabudnite uviesť heslo ZIMNÁ AKCIA.
Akcia platí len pre obmedzené množstvo a to dva domy v každom kraji na Slovensku, pričom rozhodujúci je dátum podpisu zmluvy. Zľavá platí na I stupeň štandardného vyhotovenia v štádiu holostavby, teda I stupeň podľa špecifikácie rozsahu dodania našej spoločnosti. Termín ukončenia akcie je 31.1.2021 a je obmedzený na maximálne dve zmluvy na každý kraj. Ak nemáte ešte stavebné povolenie, vyrobený dom Vám radi umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby. Výroba domu je do 6 týždňov od podpisu zmluvy, samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená.
 
Nezmeškajte šancu a získajte ekologický dom postavený za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte pred-prípravu pre rozvody vody a elektro!
Pre výpočet cenovej ponuky na Váš ekologický keramický montovaný dom, ktorým prispejete k zdravému životnému prostrediu, nás neváhajte kontaktovať.
kategórie: Keramické domy | pridal: iris (07.01.2021) | Autor: Alex E
zobrazeni: 13 | Kľúčové slová: doska, dokumentácia, Cena, povolenie, projekt, zdarma, odizolovanazákladova, práce, strešna, podkladné, tepelna, Transport, výroba, konštukcia, hydroizolácia, DPH, základova, materiál, pultova, stavebné, architek, izolácia, lôžko | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413