Bytovka, alebo Zdravý domov Pt, 28.01.2022, 06:12 Fotovoltaika |Tepelné čerpadlo Kotly na pelety |         Logged in as Guest | RSS
Site menu


Kotly na pelety
Získajte novy kotol s dotáciou 1500 €.
Kotly na pelety

Naša spoločnosť ponúka kotly na pelety najvyššej kvality. Našim klientom môžeme ponúknuť profesionálne kotly uznávaných výrobcov – Kozlusan a Red. Kotly na pelety sa vyznačujú bezproblémovou montážou a jednoduchým uvedením do prevádzky. Všetko, čo musíte urobiť, je zapojiť zariadenie a užívať si príjemné teplo, ktoré sa šíri po celom dome. Spotrebiče spaľujú biomasu (pelety), čo z nej robí ekologické a riešenie šetrné k životnému prostrediu. 

Kompaktný kotol na pelety

Špičkové výrobky sa vyznačujú predovšetkým kompaktným dizajnom, ktorý funguje dobre aj v malých miestnostiach. Kotol na pelety je ideálny na montáž do nového domu alebo na modernizáciu existujúcej kotolne. Medzi nesporné výhody kotlov môže patriť aj atraktívny vzhľad a užitočné funkcie. Zariadenie má integrované vysokovýkonné čerpadlo, manometer a poistný ventil, ako aj zabudovanú expanznú nádobu, ktorá umožňuje prevádzku v uzavretom systéme ústredného kúrenia. Kotly majú okrem toho osvetlený panel s anglické menu, ktorý umožňuje úplnú kontrolu nad zariadením.

Biologická je najpokročilejšia technológia na riadenie zariadení na spaľovanie drevnej biomasy.

                                                                    Biodom 21                                    Biodom 27 C5
Komfort kombinovaný s funkčnosťou

Kotly na pelety sú moderné zariadenia, ktoré sú plne automatické – zapália oheň, nastavia príslušný prevádzkový režim a okamžite vykúria celý dom. Zariadenia sa vyznačujú malými rozmermi a veľkými možnosťami vykurovania, a preto sa perfektne zmestia do každej miestnosti. Napríklad, RED kotol funguje veľmi ticho, takže ho možno nainštalovať aj v blízkosti spálne. Zariadenie tiež ponúka plnú kontrolu, praktický nízkoteplotný kotol a jednoduché čistenie výmenníka.

Voliteľné zásobníky pre vaše pohodlie

Každý kotol na pelety je možné rozšíriť o zásobník, ktorý predĺži domu nasypania peliet. Takto je možné prispôsobiť celý vykurovací systém potrebe domácnosti alebo budovy. V ponuke u nás nájdete nadstavby na kotol s objemom 45 kg, bočné zásobníky s šenkovým podávačom alebo unikátne vákuové podávače peliet, ktoré môžu byť až 25 m vzdialené od samotného kotla.  Väčšie zásobníky zaberajú aj viac miesta, čo vyrieši inštalácia podzemného zásobníka. 


Technológia automaticky upravuje všetky algoritmy kotla tak, aby sa dosiahla vysoká účinnosť a nízke emisie pri spaľovaní drevnej biomasy.

        Biodom C 15                                     Biodom H20                                          

Ekologické kotly ústredného kúrenia – kúrenie si môžete dovoliť

Kotly na pelety sú inovatívnym riešením pre najnáročnejších zákazníkov. Toto zariadenie kombinuje bezkonkurenčné pohodlie vykurovania s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Účty za kúrenie vám už viac nebudú spôsobovať bolesti hlavy, pretože kotol na pelety poskytuje príjemné teplo za prijateľnú cenu. Použitie kotlov ústredného kúrenia na pelety kombinuje najnovšie technológie, bezprecedentný komfort, bezpečnosť a štýlový dizajn.

Pohodlie pri používaní

Čistota a pohodlie sú ďalšie vlastnosti, ktoré charakterizujú naše kotly. Vďaka tomu môže byť v vašej kotolni aj práčovňa a čas potrebný na údržbu kotla je iba 5 minút týždenne.

Efektívne a hospodárne vykurovanie

Prečo je cenovo výhodné zariadenie také dôležité? Pretože náklady na vykurovanie tvoria významnú časť rozpočtu domácnosti.

Toto sú náklady na vykurovanie našimi zariadeniami na pelety počas celej vykurovacej sezóny: *

Byt 50 m²: 220 €
Byt 100 m²: 430 €
Dom 150 m²: 650 €

* Údaje sa môžu líšiť v závislosti od stupňa izolácie budovy a potreby tepla.

Krbové kachle vyhovujú najnovšej norme EcoDesign 2022.      
Efektívne a hospodárne vykurovanie. Prečo je cenovo výhodné zariadenie také dôležité? Pretože náklady na vykurovanie tvoria významnú časť rozpočtu domácnosti.
 

Inštalácia a spustenie kotla

Peletový kotol Vám nainštaluje naša firma alebo partner vo Vašom regióne. Zavolajte nám a pripravíme vám cenovú ponuku na dodávku kotla vrátane inštalácie a spustenia.
KontaktSource: http://zdravydom.eu/
Category: Stavba DOMU | Added by: iris (30.12.2021) | Author: Alex E
Views: 47 | Tags: vzduch, automatika, kotol, miestnosť, vykurovať, krby, teplo, ovladanie, Teplovzdušné, kachle, pelety | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]
Log In

Search

Site friends

....

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Kotly na pelety
Kachle na pelety s vymenníkom
Kachle na pelety teplovzdušnéIČO : 43706754
ing. Demidov
+421940291413
zdravydom.eu@gmail.com 
zdravydom.eu©2022     

#uMenuDiv1 li {font-size:18px;}