Bytovka, alebo Zdravý domov Ne, 22.05.2022, 14:15 Fotovoltaika |Tepelné čerpadlo Kotly na pelety |         Logged in as Guest | RSS
Site menu


O 90% NIŽŠIE ÚČTY ZA ELEKTRINU

Inštalácia by mala byť vybraná tak, aby plne uspokojila energetické potreby vášho domu. Panely by sa mali inštalovať na strechu alebo na zem s vhodným sklonom, pokiaľ je to možné, úplne na južnú stranu. Všetky tieto a ďalšie dôležité informácie vám radi vysvetlíme počas AUDITU ZADARMO. Prosím kontaktujte nás!

Milí naši priatelia, určite ste zaregistrovali informáciu, že nás čaká a neminie výrazné  zvyšovanie cien energií. Preto sa mnohí zamýšľajú, ako túto situáciu riešiť. Jedno z riešení je vyrobiť si elektrinu prostredníctvom fotovoltiky, ktorá tento rok prišla s revolučnými modelmi, ktoré doteraz na trhu neboli. A práve tieto modely využíva spoločnosť, ktorú zastupujem. Jedna z hlavných výhod je, že prebytky vyrobené cez leto, už viete odložiť a plnohodnotne využívať aj počas zimy. 
Životnosť panelov sa posunula na hranicu 30-40 rokov. Odbúral sa systém neekologických batérií, ktoré bolo treba neustále meniť. Preto takýmto spôsom Vám vieme ušetriť desiatky tisíc eur na každý rodinný dom. Ak Vás táto téma zaujíma radi Vám urobíme bezplatný audit a uvidíte že budete milo prekvapení. Dokonca máme aj model financovania, kedy si viete zabezpečiť technológiu aj s možnými nulovými vstupnými nákladmi. Preto nás neváhajte kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie. 
V prípade, že by táto téma zaujala vašich kamarátov a známych, ďakujeme za každé odporučenie. Nezabúdajme že slnko faktúry neposiela .Tešíme sa na Vás.


 

zdroj: https://www.kurzy.cz/komodity/cena-elektriny-graf-vyvoje-ceny/

Slnečná energie sa dá ľahko premeniť na elektrinu vďaka fotovoltaickým zariadeniam. Využíva priamu premenu energie slnečného žiarenia na elektrinu, ktorá je považovaná za najvyššiu formu využiteľnej energie. Ceny pohonných hmôt a energií z dlhodobého hľadiska stúpajú a predpokladá sa, že v budúcnosti budú stále stúpať záujem o fotovoltaiku sa stáva čoraz vyšší.

Mnoho domácnosti chce mať čiastočnú energetickú sebestačnosť a fakt, že s pomocou fotovoltaiky % a slnečného žiarenia využijete na chod domácnosti viac ako 70% Vami vyrobenej energie a tým výrazne znížite účty za elektriku je jeden z najväčších benefitov fotovoltaiky.

SME RADI, ŽE MÔŽEME REALIZOVAŤ AJ TIE NAJNÁROČNEJŠIE PROJEKTY.

Naša spoločnosť je predovšetkým skupina nadšencov, ktorí sú pre vás skutočne k dispozícii 7 dní v týždni.  Nepreháňame, keď hovoríme,  že sa nám na takom dynamicky sa rozvíjajúcom trhu darí. Našou hlavnou špecializáciou sú fotovoltaické inštalácie pre domácnosti,  firmy a  farmy.  Komplexný zákaznícky servis, profesionálny dizajn, získavanie finančných prostriedkov EÚ, montáž na najvyššej  úrovni. Pozývame vás  na SPOLUPRÁCU!
O 90% NIŽŠIE ÚČTY ZA ELEKTRINU

 Source: https://www.kurzy.cz/komodity/cena-elektriny-graf-vyvoje-ceny/
Category: Stavba DOMU | Added by: iris (13.10.2021) | Author: ing. Aleksandr Demidov E
Views: 266 | Tags: plyn, hypo, teplo, šetrenie, Virtuálna, elektrina, batéria, DOM, peniaze | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]
Log In

Search

Site friends

....

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Kotly na pelety
Kachle na pelety s vymenníkom
Kachle na pelety teplovzdušnéIČO : 43706754
ing. Demidov
+421940291413
zdravydom.eu@gmail.com 
zdravydom.eu©2022     

#uMenuDiv1 li {font-size:18px;}