+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Keramický dom č. 34, 134.40 m2
Štandardná cenníková cena
I. stupeň: 42.900 €
II. stupeň: 63.706 €
III. stupeň: 87.736 €
5izbový nízkoenergetický rodinný dom č.34 je klientmi vyhľadávaný a ekonomicky výhodný rodinný dom pre viacpočetnú rodinu alebo rodinu s deťmi. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí obľubujú priestor, ale aj súkromie. Vyznačuje sa vynikajúcim dispozičným riešením, pretože disponuje až so štyrmi spálňami. Znamená to, že deti môžu mať svoje samostatné izby alebo niektoré z izieb môžu slúžiť aj ako hosťovské izby či izba pre starých rodičov. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť v pravej a ľavej časti. Aj vďaka tomu návštevy neprechádzajú do priestrannej obývačky s mierne odčlenenou kuchyňou cez jednotlivé izby. Každý má tak zachované svoje súkromie.
Práve svojim dispozičným riešením a neprechodnými štyrmi spálňami je tento nízkoenergetický dom vhodný pre mladé, ale rovnako tak početnejšie rodiny a rodiny s viacerými deťmi, ktoré sa rozhodli pre vlastné a pritom cenovo výhodné bývanie v rodinnom dome. Rovnako je vhodný pre rodiny, v ktorých sa opatrujú starý rodičia, keďže jednotlivé spálne sú samostatné, neprechodné a tým si zachovávajú svoje súkromie. Ak hľadáte nízkoenergetický dom so zastavanou plochou do 135m2, potom je pre Vás SW keramický dom č.34 ideálnym riešením pre pokojné bývanie. Navyše pomáha chrániť Vaše zdravie aj prírodu.
Vyznačuje sa vynikajúcim dispozičným riešením, nakoľko je to bungalov a všetko tak máte na jednom prízemí. Výhodou je oddelená nočná časť od dennej časti domu. Keďže dom disponuje s troma samostatnými kúpeľňami je skutočne výhodou, že detské či hosťovské izby majú k dispozícii svoju vlastnú kúpeľňu aj s toaletou.
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413