+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

 Murovaný dom-Starter-Na kľúč - 63.000,- Eur/68m2-zľava-15%

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Projekt domu Starter je cielený na mladé rodiny, ktoré túžia po vlastnom bývaní, no neláka ich alternatíva rušného paneláku. Cenovo dostupné bývanie v 2 izbovom dome s úžitkovou plochou 68 metrov štvorcových však môže byť zaujímavou alternatívou aj pre seniorov.

Tento projekt je realizovaný ako dvojdom. Pôdorys môžte vidieť na nasledujúcom obrázku.

Štartovací dom Župčany, okr. Prešov, 68 m2

Domy zvyčajne realizujeme do fázy holodomu, čo zahŕňa:

základová doska, výstavba stien, drevený krov, krytina betónová Mediterran Danubia, okapový systém, vnútorné a vonkajšie opláštenie 12,5 mm sadrovláknitou konštrukčnou doskou Fermacell, plastové okná 5-komorové dvojskla k 1,1, vchodové dvere, izolácia medzikonštrukčná 120 mm minerálnou vlnou, izolácia vnútorná krížom 50 mm min. vlnou, fasádna izolácia polystyrénom 80 mm plus silikónová fasáda, izolácia podlahy 100 mm, poter, rozvody voda, kanál, el., prípadne plyn, kúrenie, kotol, maľovka biela hygienická, vypínače strednej kvality, upratanie interiéru a exteriéru.

V holodome nie je zahrnuté :
 obklady, dlažby, sanita, plav. podlaha, interiérové dvere, okapový chodník, úprava terénu.

V prípade požiadavky z Vašej strany na dokončenie domu Vám ho vieme zrealizovať na kľuč. Pri nákupe materiálov na dokončenie domu u našich obchodných partnerov máte z týchto zľavu približne 15%.

Cena jednoho domu:    Holodom  -  55.000,- Euro

                                          Na kľúč  -  63.000,- Euro

Výstavba rodinných domov naším systémom je variabilná a preto vieme prispôsobiť výstavbu a projekt Vaším potrebám. Takisto Vám vieme postaviť akýkoľvek dom vrátane katalógových domov a iných projektov.

Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413