+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Sme spoľahlivá firma

Značka teplá podlaha ™  je konzorcium - združenie renomovaných výrobných podnikov , ktoré sa špecializujú na výrobu dotykových termostatov, elektrického podlahového vykurovania a ochranných systémov s vykurovacími káblami. Naša tradícia siaha až do roku 1999.

Značka teplá podlaha ™ je držiteľom mnohých medzinárodných certifikátov kvality. Navyše garantujeme nadštandardné záruky pomocou nadnárodných výrobných podnikov vrátane poistenia zodpovednosti za škodu  na 20 000 000 CZK (700 000 EUR).

Značka teplá podlaha ™ je hrdým držiteľom Medzinárodného hodnotenia  dôveryhodnosti "A" . Patrí tak do exkluzívnej skupiny 7,8  % solventných a spoľahlivých firiem.
Značka teplá podlaha ™ je držiteľom mnohých medzinárodných certifikátov kvality. Navyše garantujeme nadštandardné záruky pomocou nadnárodných výrobných podnikov vrátane poistenia zodpovednosti za škodu na 20 000 000 CZK (700 000 EUR).

Zadarmo návrh vykurovania:
Pošlite nám pôdorys vášho domu na email v kontaktoch a  my vám navrhneme vykurovanie
 
a vypočítame celkovo  ročné prevádzkové náklady vášho domu .

KONTAKTUJTE
Značka teplá podlaha ™ je hrdým držiteľom Medzinárodného hodnotenia dôveryhodnosti "A". Patrí tak do exkluzívnej skupiny 7,8% solventných a spoľahlivých firiem.
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413