+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Stromy a kvety


Kvetychoroby kvetov

odporúčame 
Liečivý Náter 2 - Interiér

vhodný pre

  • kvetinárstva
  • preprava kvetov
  • priestory, kde sú uložené izbové rastliny

Liečivý Náter 2 ma funkciu čističky vzduchu. Vďaka fotokatalýze zbavuje vzduch organických látok ako etylén a podobne, ktoré sú podporné látky pri vädnutí kvetov a rastlín.

Etylén, alebo Etén, je uhľovodík, ktorý sa v sa v ovzduší nachádza napríklad z exhalátov áut, z cigaretového dymu, z rastlín samotných, dokonca z ľudského dychu. V potravinárstve sa Etylén využíva k urýchleniu dozrievania plodov, dovážaných z ďalekých krajín, napríklad banánov. V hospodárstve sa využíva na napomáhanie klíčenia niektorých semien. No pri rezaných kvetoch a izbových rastlinách je Etylén nežiaduci. Zapríčiňuje odpad listov, kvetov a plodov. V priestoroch, kde je aplikovaný Liečivý Náter vydržia kvety omnoho dlhšie. Náter zbavuje vzduch Etylénu a iných organických látok, ktoré dávajú rastline či kvetu signál, že má starnúť a zomrieť.


Stromy a sadyZoznam všetkých chorôb

odporúčame 
Liečivý Náter 1 - Exteriér

vhodný pre

  • sady stromov
  • záhradkárov
  • lesné škôlky

Liečivý Náter 1 má ochrannú funkciu podkladu, na ktorý bol aplikovaný. Vďaka fotokatalýze zbavuje povrch mikrooganizmov, plesní a baktérií.

Nanonáter sa aplikuje na kmeň stromu, kde svojou ochrannou funkciou zabraňuje napádaniu stromu od parazitických húb, plesní, baktérií a najrôznejších mikroorganizmov. Udržuje strom silný a zdravý. Dokonca výrazne znižuje riziko napadnutia stromu mravcami alebo iným hmyzom, vzhľadom na to, že hmyzu mizne pachová stopa, ktorú po sebe zanechávajú a pomocou ktorej sa dorozumievajú.


Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413