Bytovka, alebo Zdravý domov Pt, 19.07.2024, 23:11 Fotovoltaika |Tepelné čerpadlo Kotly na pelety |         Logged in as Guest | RSS
Site menu

Tepelné čerpadlo vzduch/voda Termoplus Hydrobox P14 SMART & MITSUBISHI ECODAN Inštalácia tepelného čerpadla so zdrojom vzduchu je jednou z najlepších ciest k úsporám s úžasnými výnosmi pre majiteľov domov a budov. Na každú spotrebovanú 1 kWh energie môže tepelné čerpadlo vyrobiť až 5 kWh tepelnej energie. Naše tepelné čerpadlá sa zvyčajne zaplatia za 3,5 alebo menej rokov, ak dostanete štátne dotácie alebo dotáciu pre systém.

Tepelné čerpadlo Termoplus Hydrobox P14 SMART a MITSUBISHI POWER INVERTER  :8,9..10,9..12,9 kW

Tepelné čerpadlo vzduch/voda Termoplus Hydrobox P14 SMART & MITSUBISHI ECODAN

Inštalácia tepelného čerpadla so zdrojom vzduchu je jednou z najlepších ciest k úsporám s úžasnými výnosmi pre majiteľov domov a budov. Na každú spotrebovanú 1 kWh energie môže tepelné čerpadlo vyrobiť až 5 kWh tepelnej energie. Naše tepelné čerpadlá sa zvyčajne zaplatia za 3,5 alebo menej rokov, ak dostanete štátne dotácie alebo dotáciu pre systém.


Tepelné čerpadlo vzduch/voda Termoplus Hydrobox P14 SMART & MITSUBISHI POWER INVERTER

VYSOKÝ VÝKON A ÚSPORY
Inštalácia tepelného čerpadla so zdrojom vzduchu je jednou z najlepších ciest k úsporám s úžasnými výnosmi pre majiteľov domov a budov. Na každú spotrebovanú 1 kWh energie môže tepelné čerpadlo vyrobiť až 5 kWh tepelnej energie. Naše tepelné čerpadlá sa zvyčajne zaplatia za 3,5 alebo menej rokov, ak dostanete štátne dotácie alebo dotáciu pre systém.

KOMBINÁCIA JEDNOTIEK 

Tepelné čerpadlá vzduch/voda TermoPlus® vyžadujú kombináciu dvoch jednotiek – vnútornej a vonkajšej jednotky. Vnútornou jednotkou môže byť buď Hydrobox, ktorý slúži iba na vykurovanie, alebo Hydrotank, ktorý slúži na vykurovanie aj teplú vodu pre domácnosť (na sprchovanie, umývanie riadu atď.). Rad tepelných čerpadiel TermoPlus® je používa vonkajšie jednotky Mitsubishi, ktoré zabezpečujú vykurovanie aj chladenie. Nový model s chladivom R32 dosahuje lepšiu účinnosť.

Dizajn bez ohrievača: prečo je taký veľký problém?
Väčšina tepelných čerpadiel dostupných na trhu sa spolieha na ďalší elektrický ohrievač, ktorý vyhovuje denným požiadavkám a zvyšuje skutočnú spotrebu energie. Všetky naše výrobky majú jedinečný dizajn bez ohrievača, ktorý produkuje horúcu vodu pri rovnakej teplote (do 62 ° C), ale bez elektrického ohrievača. Výkon šetrí čas.

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA
Prvé tepelné čerpadlo TermoPlus postavené v roku 1984 je stále plne funkčné. Minimálna životnosť všetkých našich tepelných čerpadiel je 25 rokov. Na ne sa vzťahuje záruka 3 + 3 roky. To znamená, že vďaka rýchlemu preskúmaniu máte každý rok zaručených 6 rokov pokoja.

OPTIMALIZOVANÁ PREVÁDZKA
Výkon je vyšší v sérii Standard a Pro vďaka použitiu termostatických expanzných ventilov s vnútorným ekvalizérom namiesto menej účinných kapilárnych trubíc. Používame tiež vysoko kvalitnú izoláciu PU na ďalšie zníženie tepelných strát.

TRVALÁ DOSTUPNOSŤ
Používame externý kondenzátor s veľkou povrchovou plochou, ktorá ohrieva vodu rýchlejšie vďaka väčšej ploche na výmenu tepla. V extrémnych prípadoch môže byť toto čerpadlo rozšírené o elektrický ohrievač, hlave pri vyššej spotrebe TÚV napríklad vo fitnes centrách, penziónoch s nepretržitým špičkovým prietokom.

CELOROČNÉ VYUŽITIE
Mnoho tepelných čerpadiel nemôže pracovať, keď teplota klesne pod 7 ° C. Naše výrobky na ohrev TUV tento problém riešia spoluprácou s existujúcim vykurovacím kotlom alebo kotlom na pelety prostredníctvom ďalšieho vstavaného výmenníka tepla. To im umožňuje pracovať, keď iné čerpadlá nemôžu.

NAPLNENÉ FUNKCIAMI A JEDNODUCHÉ POUŽITIE
Multifunkčný ovládač zaisťuje optimálnu správu vďaka funkciám, ako je automatický program proti legionelám a týždenný časovač. Ovládanie siete prostredníctvom aplikácie je voliteľné .

SPOĽAHLIVÉ A ODOLNÉ
Poruchy vlhkosti, nečistôt a prúdenia vzduchu sú teraz menej problematické, dokonca aj pri teplotách až -5 ° (Pro). Jednotky TermoPlus môžu pracovať v ťažších podmienkach dlhšie ako iné vďaka ich väčšiemu výparníku a optimalizovanému rozstupu medzi rebrami.

TICHÝ A DISKRÉTNY
Vnútorné aj vonkajšie jednotky sú extrémne tiché a kompaktné. Používanie hydrotankomatu TermoPlus na výmenu ohrievača hydrobox / horúcej vody tiež šetrí miesto a vytvára bezproblémové riešenie.

MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ
Všetky zariadenia majú automatizovaný program proti legionelám, a to aj bez prídavného elektrického ohrievača, a použitie nepriameho vykurovacieho kondenzátora zabraňuje riziku úniku chladiva do horúcej vody na sanitárne účely.

VOLITEĽNÁ KONTROLA CEZ INTERNET VĎAKA APLIKÁCII
Aplikácia umožňuje merať úspory, ktoré sa dosahujú pomocou tepelného čerpadla, a umožňuje vám riadiť systém podľa vašej vôle. Systém môže tiež automaticky prijímať aktualizácie softvéru a umožňuje vám a technikom podpory sledovať jeho výkon.

Typ Zostava 6
Výkon 12,8 kW
Elektrická energia 3x16A trojfázová
Vokajšia jednotka MITSUBISHI PUHZ-SW120YHA
Vnútorná jednotka TERMOPLUS Hydrobox N14 SMART
Zásobník TUV chýba
A7/W35
kW/COP
12,8 / 4,43
A2/W35
kW/COP
12,0 / 3,24
A-15/W35
kW/COP
9,6 / 2,10

 
Log In

Search

Calendar
«  Júl 2024  »
NePnUtStŠtPtSo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Entries archive

Site friends

....

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Kotly na pelety
Kachle na pelety s vymenníkom
Kachle na pelety teplovzdušnéIČO : 43706754
ing. Demidov
+421940291413
zdravydom.eu@gmail.com 
zdravydom.eu©2024     

#uMenuDiv1 li {font-size:16px;}