+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Tepelné čerpadlá ROTEX Altherma - novinka v našom portfóliu


Aktívne domy môžeme bez akýchkoľvek pochybností nazvať domami budúcnosti. Pri neustálom raste cien za energie a vlastne cien všeobecne, byť "sebestačný", so svojím vlastným bývaním je snom všetkých ľudí. Vo vyspelých ekonomikách je aktívny dom úplne bežná záležitosť a bežný občania na výstavbu takýchto domov poberajú rôzne druhy dotácií. Minimalizovaná závislosť je jednoznačný dôvod prečo sa rozhodnúť pre výstavbu takéhoto domu.

K stavbe domu na kľúč v minimálnej hodnote 95 000 EUR Vám dáme tepelné čerpadlo GRÁTIS.

 Ponúkame Vám tepelné čerpadlo pre Váš dom od japonského výrobcu v nemeckej kvalite. Japonská spoločnosť Daikin kúpila v roku 2008 nemeckú spoločnosť ROTEX a tak začala spolupráca. Každý do toho vložil to najlepšie. Daikin dlhoročné skúsenosti s klimatizáciou a tepelnými čerpadlami, Rotex dlhoročné skúsenosti s beztlakými zásobníkmi ohriatej pitnej vody, solárom a vykurovaním.

 V ponuke máme dva základné typy čerpadiel – nízkoteplotné  pre novostavby s kombináciou podlahového vykurovania alebo nízkoteplotných radiátorov a vysokoteplotné pre rekonštrukcie , kde je tepelné čerpadlo použité ako náhrada za pôvodný zdroj tepla a napojené je na jestvujúci radiátorový rozvod.


  • Nízoteplotné tepelné čerpadlá sú vo výkone od 6 do 16 kW a dokážu aj chladiť.
  • Vysokoteplotné tepelné čerpadlá dokážu len vykurovať, ale s vodou až 80°C.
  • teplené čerpadlá pracujú do mínus 20°C
  • sú vybavené reguláciou a všetkým potrebným príslušenstvom v jednom komplete
  • na inštaláciu stačí veľmi málo miesta.

 Samozrejme k tepelným čerpadlám ponúkame aj zásobníky ohriatej pitnej vody v prevedení ako tlakové, beztlakové s prietokovým ohrevom a smožnosťou pripojenia na solár.

 

  
V prípade Vášho záujmu o akciu, alebo o samotný systém s tepelným čerpadlom využite kontaktný formulár a my ušijeme riešenie na mieru pre váš dom.

KONTAKT

Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413