Bytovka, alebo Zdravý domov So, 15.06.2024, 06:17 Fotovoltaika |Tepelné čerpadlo Kotly na pelety |         Logged in as Guest | RSS
Site menu


Aplikácie náterov
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava

Toalety pre cestujúcich vo vagónoch - cestujúci po prvý krát pocítili na toalete, kde bol aplikovaný LN vôňu. Táto toaleta bola na pravidelnom spojení Bratislava-Košice. Bola používaná cestujúcimi, ale vôbec sa neumývala. Po mesiaci mala toaleta, kde bol aplikovaný LN lepšie výsledky ako toaleta, ktorá sa umývala a dezinfikovala niekoľko krát do dňa a nebol v nej aplikovaný liečivý náter. Aplikácie náterov


Nemocnica Šaca, Košice 

Operačné sály

Be-Tong, Hodonín, Česká republika - výroba betónových tvárnic

Spoločnosť Be-Tong s.r.o. je výrobca nových progresívnych stavebných materiálov za použitia špičkovej francúzkej technológie výroby. Ich stavebné materiály boli použité na náročnej a prestížnej akcii ako bola výstavba Sazka arény v Prahe.  Liečivý Náter bol použitý u výroby fólii z LDPE. Výsledkom použitia Liečivého Náteru nebola len ochrana zdravia pri práci ale aj významný ekonomický prísnos v úspore energie, investícií a ďalších réžijných nákladov ( sorbčné filtre, náplne, úhrady za ich likvidáciu, atď.).
Foto tuVyjadrenie

Ambulancia praktického lekára pre deti a dorast- Mudr. Oľga Kukurová, Poprad

Doktorka bola ohromená okamžitým trvalým vyčistením vzduchu v jej ordinácii. Funkčnosťou náteru je ohromená! Od kedy má (január 2011) doktorka aplikovaný v ambulancii liečivý náter nebola doktorka vôbec chorá a cíti sa vynikajúco. Pacienti sú veľmi spokojný pretože sa im dýcha oveľa lepšie a majú istotu že sa choroby v tomto prostredí nebudú šíriť. Mudr. Oľga Kukurová vrelo odporúča aplikovať náter kdekoľvek.

Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, Horný Smokovec

LN bol aplikovaný na detské oddelenie pľúcnych chorôb. Riaditeľka po predstavení svetovej novinky Liečivý náter najskôr neveriacky krútila hlavou. Hovorila o zázraku. Po predložení všetkých certifikátov a dokumentov o nezávyslích testov nás riaditeľka do dvoch dní kontaktovala že chcú náš náter okamžite aplikovať.
Foto tu

Materská škôlka, Kladensko (Česká republika)

V materskej škôlke na Kladensku sme natreli liečivý náter na strop a steny jednej triedy. Špeciálna trieda je určená deťom trpiacim alergiami či astmou. Z miestnosti okamžite zmizli všetky pachy. Koniec bol i s rôznymi splodinami, alergénmi – i plesňami, ktoré s mikroorganizmami bývajú príčinou astmy. Škôlka teraz sleduje pokles ochorení a chystajú sa aplikovať túto novú ochranu proti epidémiám i v neďalekej škole. Rodičia detí hovorili po niekoľkých týždňoch o zázraku.

Cherry Café, Poprad

Kaviareň mala nedostačujúcu klimatizáciu. Liečivý náter prispel k likvidácii dymu. Momentálne sa rieši jemné nasvietenie stropu, kde bol náter aplikovaný aby bola jeho účinnosť 100%, keďže kaviareň má útulný tmavý charakter. 

Vyhorený byt, Bratislava

Majiteľ bytu zabudol pri odchode vypnúť sporák, na ktorém sa mu varila panenka. Bolo potrebné odstrániť všetky omietky a znova ich osadiť. Cena opravy bola vyčíslena na 11000 €. Naša spoločnosť povrch len prestriekala LN. Okamžite zmizol všetok zápach z domu a steny majú žiarivejšiu farbu ako pred tým. Cena opravy neprekročila 3500 €!

Ďalšie referencie

Byty, domy, fajčiarske miestnosti, zimné záhrady,
kancelárske priestory, pivničné priestory.

Exteriéry bytových a rodinných domov.


1. Jaroslav Eliáš   (08.06.2011 08:45)
Dovoluji si touto cestou poděkovat Vaší firmě za skvělé a finančně nenáročné vyřešení mých potíží se stromovými plísněmi na zahradě - již během několika dní tato plíseň zmizela, navíc zlikvidovala letité houby na švestce,kterou jsem již chtěl porazit. Hlavní dík však patří vyřešení odstranění zápachu v bytě, kde ve vyhrazené místnosti pro kuřáky byl velice nepříjemný zápach i po vyvětrání, několik hodin po aplikaci nátěru a osvitu instalovanou UV lampičkou zápach zmizel a navíc v několika dnech zcela zlikvidoval počínající plíseň v rohu místnosti - netušil jsem, že v jednoduchosti je skrytá takováto síla účinku. 
Ještě jednou děkuji. 
Jaroslav Eliáš 
ČSA 1180 
272 01 Kladno 
tel: 312 606 501 312 606 501

2. MVDr. Václav Fuchs   (08.06.2011 08:47)
Mám ordinaci malých zvířat v suterénu svého domu. Asi před půl rokem byl proveden nanonátěr TiO2 stropu a stěn. 
Vyhodnocení účinnosti nátěru mohu dosvědčit rychlým pohlcováním všech pachů 
-desinfekce na desce vyšetřovacího stolu 
-chloramin, Savo z podlahy 
-nepříjemě páchnoucí rány (anální žlázy) 
Zápach mizí za 2-3 hodiny a tak není cítit v celém bytě jako dříve, než byl proveden nano-nátěr. 
Žádné pooperační komplikace nemám, i když na jednom vyšetřovacím stole je prováděno vše. To dosvědčuje, že baktericidní účinek nátěru je velký. 
MVDr. Václav Fuchs 
Veterinární lékař 
Velká Dobrá 332 
Tel. 312 691336 312 691336

3. Markéta Zukalová   (08.06.2011 08:49)
Fotokatalytický nátěr byl v naší kuchyni aplikován před již skoro 12ti měsíci. Uvedená místost má podlahovou plochu 12 m2, je obdélníkového tvaru a okenní plocha zabírá celou jednu stěnu. Z důvodu nefunkčních vzduchotechnických rozvodů v domě byla původní digestoř odpojena. Vzhledem ke skutečnosti, že byt užívá 5 osob, jsou nároky na provoz kuchyně značné. Po instalaci nátěru jsem pozorovala výrazně zlepšenou kvalitu mikroklimatu v bytě. I po přípravě jídla fritováním byly zplodiny patrné pouze v místě přípravy, nikoli v celém bytě, jak tomu bývalo dříve. Pokud vaření probíhalo za denního světla, uvedené zplodiny během podávání jídla již nikdo z členů rodiny necítil, byly přítomny pouze během přípravy. Ve večerních hodinách při zapnuté UV lampě probíhalo odbourávání dle mých subjektivních dojmů ještě rychleji. S funkcí nátěru jsem po roce užívání velice spokojena, levné a jednoduché řešení problému, který jsem považovala za neodstranitelný, mne nadchlo. 
Markéta Zukalová


Source: http://zdravydom.eu
Category: Čistička vzduchu, žiadne náklady, doživotná garancia. | Added by: iris (05.10.2011) | Author: Admin E
Views: 2487 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]
Log In

Search

Site friends

....

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Kotly na pelety
Kachle na pelety s vymenníkom
Kachle na pelety teplovzdušnéIČO : 43706754
ing. Demidov
+421940291413
zdravydom.eu@gmail.com 
zdravydom.eu©2024     

#uMenuDiv1 li {font-size:18px;}