+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » články » Stavba DOMU [ Pridaj článok ]

IDEÁLNA PODLAHA DO OTVORENÝCH PRIESTOROV

V našich labolatóriách sme vyvinuli inovatívnu zmes minerálov a moderných polymérov založených na uhlíkových časticiach.
Minerálne jadro zaručuje mimoriadnu životnosť a garantujeme ju až na 12 rokov. Sme si istí kvalitou našich výrobkov a hrdo môžeme povedať, že neobsahujú žiadne ftaláty ani škodlivé zmäkčovadlá.

Podlaha bola vyvinutá s ohľadom na najmodernejšie dizajnové vychytávky ako sú otvorené priestranstvá a prepojené izby. Srdcom každého domova je kuchyňa s obývacou izbou, sú to najčastejšie prepájané izby a s podlahou AFIRMAX BiClick vytvoríte dokonalé prepojenie izieb, ktoré nemusíte predeľovať dilatáciami. Vďaka svojmu HD Mineral Core je podlaha niekoľko násobne odolnejšia a stabilnejšia. Kompozitné podlahy AFIRMAX sú tiež vhodné na podlahové kúrenie.

Výhody:

Laminátové parkety AFIRMAX  PEVNOSŤ A TRVANLIVOSŤ

HD Mineral Core je mimoriadne odolný materiál, ktorý dáva podlahe najvyššiu trvanlivosť. Napriek 4 mm hrúbke lamiel sme dokázali vyvinúť až 2x silnejšie spoje než majú ostatné podlahy.

Laminátové parkety AFIRMAX  TICHÁ PODLAHA

Tichá a príjemná kompozitná podlaha, ktorá poskytuje pohodlie a pokoj v každodennom živote.

Laminátové parkety AFIRMAX  MÄKKÁ NA DOTYK

Jemne matný, teplý a tak reálny povrch na dotyk ako skutočné drevo.

Ochrana proti mikroškrabancom

Obzvlášť odolný povrch bude chrániť vaše podlahy ešte lepšie proti mikroškrabancom, ktoré môžu nastať po intenzívnom používaní. Vďaka mikroskopickej ochrane , bude mať vaša podlaha tú najlepšiu možnú ochranu proti bežnému opotrebeniu.

Antibakteriálna úprava

Nemôžeme vidieť choroboplodné zárodky, ale všetci vieme, aké problémy môžu spôsobiť v prípade neriešenia. Špeciálna povrchová úprava odpudzuje  špinu a baktérie a zvyšuje hygienu a zdravé bývanie.

Protišmykové triedy R9, R10

Protišmykové triedy (R9, alebo R10) boli dosiahnuté vďaka špeciálne vyvinutej povrchovej štruktúre, ktorá vychádza z požiadaviek na podlahové krytiny na pracovisku a obchodných plochách, kde je prítomné vysoké riziko pošmyknutia.

Laminátové parkety AFIRMAX  ROZMEROVÁ STABILITA

HD Mineral Core má vysokú rozmerovú stabilitu bez ohľadu na úroveň slnečného žiarenia. Zaručuje až 2x lepšiu stabilitu v porovnaní s poprednými výrobcami podláh.

Odolnosť voči škvrnám a otlačeniu

Môžete rozliať, či už je to červené víno, olej alebo káva, neprepadajte panike; To sa dá ľahko odstrániť. Podlahy s uvedenou značkou sú odolné nie len voči škvrnám, ale aj otlačeniu.

Laminátové parkety AFIRMAX  PRÍRODNÁ ŠTRUKTÚRA.  Kontinuita dekoru
Jedinečný, reálny dizajn a štruktúry dreva boli vybrané z najkrajších druhov a odrôd na svete.

Nekonečná krása Kontinuity dekoru a štruktúry z lamely na lamelu. Okrem takmer neviditeľných a extra silných spojov na krátkej strane lamely, táto funkcia vytvorí vzhľad nekonečných dosiek a vedie k vizuálnemu rozšíreniu izby vďaka rozmerovej a farebnej stálosti až a do 200m2 bez dilatácií.

Autentický reliéf a vysoká kvalita

Autentické Reliéfne štruktúry majú elegantný kontrastný efekt s dôrazom na hĺbku a štruktúru s matnými a lesklými prvkami odrážajúcimi svetlo. Synchrónne póry napodobňujú charakter prírodného dreva.

Vzor ručnej práce

Realistický, olejovaný drevený povrch, s jemnými nepravidelnými zvlneniami, inšpirovaný tradičným Amishským remeslom. Hlboké matné póry sú zvýraznené lesklými akcentmi.

Laminátové parkety AFIRMAX 100% Vodeodolnosť

Kompozitné podlahy sú podstatne odolnejšie proti pôsobeniu vody.

Laminátové parkety AFIRMAX  PODLAHOVÉ VYKUROVANIE
Nízky tepelný odpor podláh Vám ušetrí náklady na podlahové kúrenie a dbá tak na životné prostredie. Vďaka efektívnemu prestupu tepla znižuje tvorbu emisií COaž o 60%. Čo predstavuje približne 500 kg COna jednu domácnosť v Európe za rok.

Eco Friendly®

Výrobný proces je šetrný k životnému prostrediu. Vyrobené z 95% dreva získaného z obhospodarovaných lesov. A čo viac, celý výrobný reťazec – od surovín až po hotový výrobok – je certifikovaný a je pravidelne kontrolovaný nezávislými odborníkmi.

OBJEDNAŤ on-line KONZULTACIU.
Zistiť VIAC o sortimenteZdroj: http://zdravydom.eu/
kategórie: Stavba DOMU | pridal: iris (25.06.2021) | Autor: Alex: +421940291413 E
zobrazeni: 22 | Kľúčové slová: Afirmax, marmlen, minerální, LINO, prkna, dubové, jádre, Vinyl, podlaha, dekor, krytina | hodnotenie: 5.0/1
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413