+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Keramický dom č. 45, 104.22 m2
Štandardná cenníková cena
I. stupeň: 33.267 €
II. stupeň: 49.400 €
III. stupeň: 68.035 €
4izbový nízkoenergetický rodinný dom č.45 je klientmi vyhľadávaný a ekonomicky výhodný rodinný dom pre viacpočetnú rodinu alebo rodinu s deťmi. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí obľubujú priestor. Vyznačuje sa vynikajúcim dispozičným riešením, pretože disponuje až s troma spálňami na iba 105m2 zastavanej plochy. Znamená to, že deti môžu mať svoje samostatné izby alebo jedna z izieb môže slúžiť aj ako hosťovská izba. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť v pravej a ľavej časti. Aj vďaka tomu návštevy neprechádzajú do priestrannej obývačky s kuchyňou cez jednotlivé izby a každý má tak zachované svoje súkromie.
Práve svojim dispozičným riešením a neprechodnými troma spálňami je tento nízkoenergetický dom vhodný pre mladé, ale rovnako tak početnejšie rodiny a rodiny s deťmi, ktoré sa rozhodli pre vlastné a pritom cenovo výhodné bývanie v rodinnom dome. Rovnako je vhodný pre partnerov a manželské páry, ktoré majú radi priestor. Ak hľadáte stredne veľký nízkoenergetický dom so zastavanou plochou do 105m2, potom je pre Vás SW keramický dom č.45 ideálnym riešením. Navyše pomáha chrániť Vaše zdravie aj prírodu.
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413