Zdravý domov Ut, 30.11.2021, 14:41
Welcome Guest | RSS
Domov

Our poll


Rodinný dom č. 50, 197,41 m2
Štandardná cenníková cena
I. stupeň: 62.475 €
II. stupeň: 96.324 €
III. stupeň: 129.527 €
Vizualizácia a pôdorysy
 
4izbový nízkoenergetický dvojpodlažný rodinný dom č.50 je moderný dvojpodlažný a ekonomicky výhodný rodinný dom pre viacpočetnú rodinu, rodinu s deťmi alebo pre páry, ktoré obľubujú súkromie vo veľkom štýle. Vyznačuje sa vynikajúcim dispozičným riešením, pretože spodná časť domu je vyčlenená pre priestrannú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou. Tento nízkoenergetický poschodový rodinný dom disponuje spolu až s troma spálňami. Na prízemnom podlaží sa nachádza aj jedna zo spální. Túto izbu je možné využiť ako izbu pre hostí či na kancelárske účely alebo jednoducho ako pracovňu, pričom zvyšné dve spálne sa nachádzajú na prvom poschodí, kde je zároveň aj veľká kúpeľňa. Výhodou domu je aj veľkoryso riešená garáž. Ak hľadáte moderný poschodový dom so zastavanou plochou do 200m2, potom je pre Vás SW keramický dom č.50 ideálnym riešením. Navyše pomáha chrániť Vaše zdravie aj prírodu.
4izbový nízkoenergetický dvojpodlažný rodinný dom č.50 je moderný dvojpodlažný a ekonomicky výhodný rodinný dom pre viacpočetnú rodinu, rodinu s deťmi alebo pre páry, ktoré obľubujú súkromie vo veľkom štýle. Vyznačuje sa vynikajúcim dispozičným riešením, pretože spodná časť domu je vyčlenená pre priestrannú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou.

 
 
 
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413