+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2019 » Február » 7 » Cenová ponuka pre dom Laguna 14. 100,8 m2
14:40
Cenová ponuka pre dom Laguna 14. 100,8 m2
Stavba rodinného domu– cenová ponuka  
na základe Vášho záujmu Vám predkladáme predbežnú cenovú ponuku pre dodávku rodinného domu s lokalitou výstavby Trenčiansky kraj. Dom je v prevedení našim progresívnym systémom z keramického kompozitu.
Cenová ponuka vypracovaná pre I., II. a III.stupeň vyhotovenia so zastavanou plochou 100,8 m2.
Drobné bublinky vo vnútornej štruktúre stien zaručujú vynikajúce tepelnoizolačné a zvukovoizolačné vlastnosti. Paropriepustná difúzne otvorená stavba zabraňuje vzniku plesní a umožňuje prírodnú klimatizáciu. Trieda požiarnej odolnosti REI180 garantuje nehorľavosť. Použitie silikátových materiálov prináša nielen prakticky neobmedzenú životnosť stavby ale výlučne prírodné materiály majú ekologický charakter a sú úplne recyklovateľné.
Prízemie rodinného domu môžeme rozdeliť na dennú a nočnú časť. V prednej časti domu sa nachádza spálňa rodičov, jedna izba, kúpeľňa a šatník, ktorý je súčasťou chodby. V zadnej časti domu sa nachádza kuchyňa, obývacia izba a jedáleň. Z jedálne a obývacej izby vedie výstup na krytú terasu. Z chodby je prístupná malá komora a WC. V zádverí je umiestnený kotol ústredného kúrenia.
Cena zahŕňa štandardný materiál, práce, transport, výrobnú projektovú dokumentáciu, pultový typ strešnej konštrukcie,nezahŕňa zhotovenie terasy a  DPH.
ZDARMA Projektová dokumentácia na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu (t.j. projekt architektúry, statického posúdenia nosných dielcov, elektoinštalácia, zdravotechnika, sprievodná správa a tepelno-technické posúdenie stavby).
 Pri osobnom stretnutí s pánom konateľom alebo pánom architektom je možné diskutovať o znížení celkovej ceny. Cenová ponuka sa môže zmeniť po upresnení technických parametrov a prekreslením rodinného domu na náš konštrukčný systém. 
Táto ponuka je platná 1 mesiac.
 
zobrazeni: 39 | pridal: iris | Kľúčové slová: zdravotechnika, materiál, stavby, elektoinštalácia, dokumentácia, štandardný, sprievodná, práce, pultova, posúdenie, správa, tepelno, strešna, konštrukcia, projektovú, technické, výrobú, Transport, Cena | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413