+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » 2013 » September » 10 » Cenová ponuka- vlastny projekt.
14:58
Cenová ponuka- vlastny projekt.
Chcela by som Vás požiadať o na-cenenie hrubej stavby a stavby na kľuč, pri nasledovnom dome s pultovou strechou.

Ďakujeme za záujem a možnosť predloženia ponuky. Na úvod Vám predkladáme mimoriadne informácie o technológii, ktorou sa celý dom (v prípade nami uskutočnenej dodávky) realizuje. Výroba je vopred a na mieru zabezpečovaná v závode, ako samostatné steny z keramického kompozitu. Keramické domy sú zhotovené výlučne na báze prírodných materiálov. Ide o ľahké keramické konštrukcie, ktoré vyrábame ako celostenové montované dielce, podľa požiadaviek projektantov a klientov. V celostenových prefabrikátoch sú zabudované všetky inštalácie a samotné povrchové úpravy interiéru stačí realizovať už len stierkou, či náterom. Nezískate iba na rýchlosti, ale získate min. a hlavne o 30% nižšiu cenu a podstatne lepšie technické parametre domu, ako pri dodávke konvenčnou formou.

Takto sme pre Vás pripravili cenovú ponuku pre akciu „rodinný dom" v prevedení našim progresívnym systémom z keramického kompozitu teda s určitými konštrukčno-stavebnými úpravami, ale nie s úpravami v dispozícii a nie s úpravami v architektúre. Ponuka je spracovaná vo všetkých troch stupňoch vyhotovenia:

Stupeň

vyhotovenia

Cena katalógová

/m2

Znížená cena

(€/m2)

Cena výsledná

na 128,22 m2 z. p.

č. I.

(holostavba)

266 €/m2

-15% ZĽAVA -39,90 €/m2

28.990,00 €

č. II.

(exteriér na kľúč)

395 €/m2

-12% ZĽAVA -47,40 €/m2

44.569,00 €

č. III.

(celý dom na kľúč)

544 €/m2

-10% ZĽAVA -54,40 €/m2

62.776,00 €

                  Ceny sú bez DPH

Súčasťou ceny je dielenská PD stavby,  PD na stavebné povolenie domu, celá výroba a montáž.

            HOLOSTAVBA - Nejedná sa o hrubú stavbu, ale o podstatne vyšší stupeň zhotovenia!

Poznámka:

tento, v tabuľke uvedený rabat je v mojej kompetencii. Ďalší (prípadný rabat) je možné uplatniť na úrovni konateľa, resp. architekta na osobnom stretnutí.


Ďalšou výhodou je zakladanie. Namiesto súvislých pásov stačí plávajúca základová doska. Tá je realizovaná už na komplet aj s tepelnou izoláciou a to iba v cene 68,- €/m2 + DPH. Podstatný rozdiel je aj u obvodových stien. V našom prípade hrúbka 30 cm predstavuje odpor R=4,9 m2KW-1. Výhody v presnosti vyhotovenia oproti klasickej forme dodávok znamenajú u každej ďalšej stavebnej dodávke, najmä u remesiel, podstatné zníženie ceny. Odhadujeme min. o 10% až 12% oproti klasickej forme dodávky.

Lehota dodávky montáže pri stupni č. I. trvá max. 4 týždne!

Na záver poznamenávame:

použitie nášho progresívneho systému zabezpečí pri tej istej zastavanej ploche zvýšenie podlahovej plochy, nakoľko progresívny systém na rozdiel od konvenčnej výstavby je sprevádzaný podstatnou úsporou aj v hrúbke stien, čím sa tiež Vaša investícia stáva ešte výnosnejšou.


zobrazeni: 4067 | pridal: iris | Kľúčové slová: strecha, hrubej, projekt, stavby, zľava, Dome, pultova, na kľuč, EUR, Cena | hodnotenie: 0.0/0
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413