+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

 

ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY.

Pomôžeme Vám s prefinancovaním Vášho domu v banke 

Veľká časť našich klientov financuje svoje nové bývanie cez hypotekárny úver. V súčastnosti, v prevažnej väčšine bánk je podmienkou k uvoľneniu financií zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností. Keďže naša inovatívna technológia umožňuje naraz postaviť celý dom, rozhodli sme sa poskytnúť naším klientom dodávateľský úver.
Dodávateľský úver od spoločnosti  Vám zabezečí financovanie do doby postavenia holo-stavby. Vy tak získate kvalitný nízko-energetický a ekologický dom za pár dní a ešte aj s financovaním!
Dodávateľský úver môžete získať do konca roka a to na všetky veľkosti a typy rodinných domov. Nezáväznú cenovú ponuku na Vami vybraný dom Vám pripravíme obratom. Stačí keď nám pošlete Váš projekt na adopyt@gmail.com.

Podmienkou na získanie dodávateľského úveru je okrem zmluvy iba predbežný úverový prísľub od Vašej banky. Dodávateľský úver platí na holo-stavu aj na dom na kľúč.

Stavba rodinného domu si vyžaduje veľké investicií. Málokedy stačia vlastné úspory a preto je často potrebné stavbu financovať  úverom. Na najnákladnejšie položky je vhodná hypotéka, alebo úver od stavebnej sporiteľne. Na do-financovanie či nákup zariadenia možno využiť spotrebný úver, pôžičky alebo nákup na splátky.
   Potrebné zvážiť si finančné možnosti (vlastné zdroje, príjem, splátky úverov) a prispôsobiť im svoje predstavy o bývaní. Pri zvažovaní je vhodné zhodnotiť cenu samotnej stavby domu, ale aj prevádzkové náklady počas jeho užívania. A tak lepšie vybavenie domu môže byť z dlhodobého hľadiska výhodnejšia.
Stavba rodinného domu je finančne veľmi náročná záležitosť, ktorá si väčšinou vyžaduje zadlženie sa často aj na niekoľko desaťročí. Aby sa minimalizovali zbytočné náklady na stavbu a aby dom slúžil ešte dlho po splatení úveru je dôležité starostlivé plánovanie a príprava.
Ne zabúdajte  na nepredvídané výdavky,  vždy potrebné nechať si dostatočnú finančnú rezervu.
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413