Bytovka, alebo Zdravý domov Pn, 15.04.2024, 20:38 Fotovoltaika |Tepelné čerpadlo Kotly na pelety |         Logged in as Guest | RSS
Site menu


Stavba domu - Feng Shui, láska a sex
Stavba domu - Feng Shui, láska a sex

Nielen deň svätého Valentína patrí zamilovaným párom a spokojným manželstvom. Podmienky pre dlhotrvajúci šťastné chvíle si možno vytvoriť pomocou rád Feng Shui.
Máte šťastie v láske, alebo sa vzťah nedarí udržať aj cez veľké snaženie? Uvedomte si, či vaša toaleta nestojí náhodou na juhozápade, alebo v strede domu, pretože práve to vážne ovplyvní partnerský vzťah. V miestečku lásky by mali mať steny jasné farby, tapety s romantickými motívmi a teplými farbami, akými sú napríklad okr, žltá a ružová.
K povzbudenie lásky zaveste na juhozápadnej strane domu obraz s pivonkami. Pivonky, zvlášť broskyňovej a ružovej farby, symbolizujú šťastie vo vzťahu k ženám. Výmena prestieradiel na ružová a zelená, vyvolá začatie plynné komunikácie medzi párom. Každodenné vetranie obnoví energiu. No a pre lapení šťastie a dobrého osudu, si dajte sladkovodné korytnačku do severného rohu písacieho stola. Jedna postačí!
Na stolček vystavte fotku zo svadby, s ružovými sviečkami, ktoré naparfemujte - to pomôže spomínať na šťastné chvíle, ktoré ste v tieto momenty cítili. Spomienky na medové týždne, darčeky k výročiu, akákoľvek vec spojená s láskou a manželstvom patrí na viditeľné miesto.
Tajomstvo vôňou
Niečo nám vonia a niečo naopak nie. Existujú typické vône, ktoré sa spájajú s láskou a môžu v všeličo pomôcť. Časť sexuálnej príťažlivosti závisí na substanciách, Poverujúce sa feromóny. Efekt feromónov je podvedomý, nezvažujete ich pôsobivosť. Feromóny, ktoré produkuje žena, sa môžu šíriť vzduchom, naopak mužské sa premiestňujú iba sexuálnym kontaktom. Napríklad santal je hlavne afrodisiacký parfum a má arómu podobné feromónom. Preukázalo sa, že látky, zodpovedné za sexuálnu príťažlivosť, sa nachádzajú aj v ružovej vode a čokoláde. Ostatne, ruže a čokoláda patrí už tradične do spojitosti s romantikou a nemôžu chýbať u žiadnej intímne večere.
Kedy vôňa pomôže láske?
Eukalyptus alebo citrón pomôžu, keď on alebo ona prežili hrozný týždeň a sú veľmi unavení. Citrón posilňuje, povzbudzuje a oživuje. Pomaranč alebo bergamot poslúži k získaniu dôvery ak dodaní odvahy hanblivým. Škorica prebudí silné emócie. Ak sú on alebo ona deprimovaní, použije sa levanduľa, ktorá harmonizuje, tíši a prináša rovnováhu. Pozor, je to ale antiafrodisiakum.
Čo odporúča Tsào Chan, aby Feng Shui vstúpilo do vzťahu páru?
1. Praktizovanie Tai Chi a naťahovacie cvičenia, ktorá nevyčerpajú.
2. Udržiavanie figúry. Štíhle a čulé telo je viac zdravé, žiaduce, svieža a erotické.
3. Precvičovanie bokov, panvy a nôh preťahovacími a rotačnými pohybmi. Toto dovolí viac pružnosti a rytmu počas sexuálneho aktu.
4. Nemilovaný sa vo veľmi intenzívnom svetle, ale tiež nie úplne potme. Najlepšie je svetlo jemné a teplé.
5. Vždy sa vyhýbať milovanie na skle alebo kovu. Spojenie bude viac plodné a príjemné blízko vody, zeme alebo dreva.
6. Nezadržovať nikdy, čo sa naozaj cíti a spojiť sa len s tým, kto zdieľa naše náklonnosti a priania, inak hrozí pád do konfliktu a sklamanie.
7. Sex a láska sú cesty učenia hojnosti, nestrácajte čas na mylných cestách.
8. Vedenie zdravého sexuálneho života v súkromí a triezveho a skromného života na verejnosti.Source: http://www.alterguia.com
Category: Feng shui - Stavba domu | Added by: iris (15.12.2012) | Author: Petra Nachtmanová
Views: 3001 | Rating: 5.0/1
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Sign Up | Log In ]
Log In

Search

Site friends

....

Fotovoltaika
Tepelné čerpadlo
Kotly na pelety
Kachle na pelety s vymenníkom
Kachle na pelety teplovzdušnéIČO : 43706754
ing. Demidov
+421940291413
zdravydom.eu@gmail.com 
zdravydom.eu©2024     

#uMenuDiv1 li {font-size:18px;}