+421940291413, mail: adopyt@gmail.com

stavba domu-projekt zdarma
Zemne práce Záhrada Projekt, architekt, plány domuInterier
MENU

Mediálne správy

REFERENCIE:
Pozrieť si VIAC

Technológia
Stavebný materiál

New

Domov » články » Feng shui - Stavba domu [ Pridaj článok ]

Stavba domu - Feng Shui v garáži
Stavba domu - Feng Shui v garáži

Autá a ďalšie dopravne prostriedky si väčšina z nás necháva v garážach, alebo v ďalších samostatných miestach. Ako nás môže ovplyvniť garáž postavená priamo na prízemí domu?
S garážou pod hlavou.

Garáže, ktoré sa nachádzajú na prízemí domu, môžu podľa Feng Shui negatívne ovplyvniť harmóniu, rovnováhu miest a tiež samotné obyvateľov. Garáž je všeobecne miestom pohybu, hluku a toxických plynov, ktoré vysielajú auta. Auto sebou vždy ponesie energie z iných miest. Garáž sa spája s cestovaním a premiestňovaním a to môže ovplyvniť zdravie a istotu obyvateľov domu. Ideálne je, aby sa postavila mimo dom alebo pristaval vedľa domu. Neodporúča sa naproti domu. Ak nie je možné a garáž máme v prízemí domu, možno to vyriešiť tým, že nad ňou bude komora, sklad alebo práčovňa. Feng Shui hovorí, že ak bude susediť s naším izbou alebo kuchyňou, ovplyvní to naše zdravie a tí, ktorí tu žijú, budú viac búrať.
Jedine čistá a uprataná.
Ak je garáž súčasťou domu, malo by sa s ňou zaobchádzať rovnako ako s ostatnými miestnosťami, tj udržiavať ju čistú a upratanú. Garáž potrebuje dobré osvetlenie a ventiláciu, vďaka toxickým plynom a prítomnosti silne nebezpečných alebo horľavých produktov. Môžeme si z nej urobiť príjemné miesto pomocou dekoračných predmetov a regálov podľa nášho estetického cítenia. Hlavné dvere.
Ďalej sa má brať do úvahy postavenie garáže a hlavných vchodových dverí. Feng Shui tvrdí, že garáž by nemala vyčnievať zo zvyšku čela budovy tak, aby bola bližšie ulici, pretože táto poloha ju pririekne väčšiu dôležitosť v spojení s domom a keď auto dostane popredné miesto, mohlo by to nepriaznivo pôsobiť na ľudí v podobe stresu, nadmernej aktivity a rýchlosti.
Často býva hlavný vchod "zastrčený" a hlavným vchodom sa stávajú obrovská brána garáže. V prípade, že nie je možné garáž vzdialiť od hlavných vchodových dverí sa odporúča neutralizovať garážovú presilu a vyzdvihnúť hlavný vchod tým, že sa zamaskuje garáž natretím rovnakou farbou ako dom. Samozrejme sa nesmie dávať na garáž žiadne dekorácie ani nápadné veci. Naopak musíme zdôrazniť vchodové dvere, predsiene, chodby a prah. V tomto nám dobre poslúži rôzne pergoly, múriky, svetla, farby, veterníky, klepátka ...

V prípade, že sa ale používajú dvere garáže ako obvyklý vchod alebo východ domu, Feng Shui odporúča aplikovať opatrenia ako pre hlavný vchod.
Či už sa používajú garážové dvere často alebo výnimočne, mala by sa garáž udržiavať uprataná, pretože miesta plná neporiadku a chaosu pôsobí na myseľ a ovplyvňujú myslenie, city a zvyky ľudí.Zdroj: http://www.metirta.com, El periódico
kategórie: Feng shui - Stavba domu | pridal: iris (15.12.2012) | Autor: Petra Nachtmanová
zobrazeni: 2046 | hodnotenie: 5.0/1
Komentáre: 0
Pridať Komentár môže len registrovaní užívatelia.
[ registrácia | Prihlásenie ]
Pomoc
>>>Skype Me™!

Partnery

Hľadáme pozemok
Pre klienta na výstavbu:V okolí Bratislavy-400-800m2, V okolí Trnavy, V okolí Trenčína:Soblahov, Trenčianske Stankovce, Mníchova Lehota, Tren. Teplice, Záblatie, Opatová nad Váhom, Dobrá, pozemky v rozpätí 500 - 650m2

Archiv

Login

Seo
Seo servis CZIN.eu AddMe


     youtube.icon
VYTVORÍME PRIESTOR PRESNE PRE VÁS
     adopyt@gmail.com   <Kontaktujte nás>  +421940291413